ما نه اولین هستیم و نه بزرگترین و نه تخصصی ترین

دغدغه حل مشکلی کوچک داریم!

بازاریابی و تبلیغات برای افزایش گردشگری در مناطق محروم

تلاش در ادامه دار بودن صنایع دستی و بومی

ایجاد بازاری ساده برای کلیه محصولات صنایع دستی

افزایش فرهنگ استفاده از فروش اینترنت در نقاط کم‌برخوردار

آهسته آهسته در خفا پیشرفت کنید

بگذارید که موفقیتتان برای شما داد بزند نه خود شما برای موفقیتتان!

ما چه مشکلی رو میخوام حل کنیم و به چه نیازی جواب بدیم؟

ایکون لاکینا
ارایه امکانات کامل

تبلیغات و بازاریابی

شما به راحتی می توانید از امکانات تبلیغاتی ما نیز استفاده نمایید. روزنامه هزاران بازدید از سایت و شبکه های مجازی ما انجام خواهد شد و این یعنی پتانسیل بالایی برای بازاریابی، فروش و تبلیغات. علاوه بر خدمات گفته شده یکی از موارد اصلی گروه تلگرامی ما برای شبکه سازی است.

ایکون لاکینا
ارایه امکانات پیشرفته در زمینه

خدمات رسانی

علاوه بر صفحه شغلی و محصولات، صنایع دستی شما می تواند خدماتی را نیز انجام دهد. برای مثال یک دوزنده خیاطی می تواند خدماتی را نیز داشته باشد. در سایت می توانید علاوه بر محصولات، خدمات خود را نیز در لاکینا درج نمایید.

ایکون لاکینا
هماهنگی و اعتماد سازی

فروش اینترنتی

به دلیل مشکلات عدیده فروش اینترنتی و عدم آگاهی کامل از فروشگاههای اینترنتی توسط دارندگان صنایع دستی، بر آن شدیم تا فروش محصولات را نیز در سایت راه اندازی نماییم. یعنی صاحبان یک کسبوکار هنر دستی می تواند علاوه بر دارا بودن یک صفحه شخصی، محصولات خود را نیز در سایت درج نماید.

ایکون لاکینا
ادامه دار بودن مشاغل زیبای

صنایع دستی

شهرها و روستاهای کم برخوردار داری صنایع دستی قشنگی هستند و متاسفانه در این مناطق نفوذ اینترنت بسیار پایین است. در نتیجه بر روی دنیای اینترنت اطلاعاتی از این مشاغل وجود ندارد. لاکینا در پی کمک هرچند کم برای افزایش فروش و ادامه صنعت زیبای این مشاغل است.